HİZMETLERİMİZ

Hemşire Kapında olarak evinizin konforunda sağlık hizmetini en hızlı ve en kaliteli şekilde vermek için sizlerleyiz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Evde Enjeksiyon Hizmeti

Evinizden çıkmadan kendi konfor alanınızda enjeksiyon yaptırmak istiyorsanız Hemşire Kapında yanınızda.

Fizik Tedavi Hizmeti

Profesyonel fizyoterapistlerimiz ile ihtiyacınız olan tedaviyi evinizin konforunda uyguluyoruz.

Medikal Hacamat Hizmeti

Dinimizdede yeri bulunan ve faydaları bilimsel olarakda kanıtlanmış bir uygulama olan hacamatı evinizin konforunda üst düzey hijyen ile uyguluyoruz.

PCR Testi Hizmeti

Covid şüpheniz veya yurtdışı yolculuğunuz mu var? Hemşire Kapında ile en hızlı ve güvenilir sonuç için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Evde Pansuman Hizmeti

Ameliyat sonrası cerrahi pansumanda en önemli hususlardan birisi enfeksiyona dikkat etmektir, sizlerde enfeksiyondan daha iyi korunarak evinizde pansuman hizmeti almak istiyorsanız Hemşire Kapında yanınızda.

Evde Kan Tahlili Hizmeti

Kan tahliline ihtiyacınız var ve hastanede sıra beklemek istemiyorsunuz. Doğru adrestesiniz çünkü Hemşire Kapında tüm kan tahlillerinizi evinizin konforunda gerçekleştiriyor.

Saç Ekim Hizmeti

Kellik derdiniz olmasın. Hemşire Kapında ile anlaşmalı kliniklerde saç ekim hizmetinden en kaliteli ve en uygun fiyatlı şekilde yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçnemiz yeterli.

Evde Serum Hizmeti

Evinizin Konforunda, hastanede sıra bekleme derdiniz olmadan tüm serum ihtiyaçlarınızı profesyonel sağlık ekibimiz ile uyguluyoruz

Check Up Hizmeti

Erken tanı her zaman önemlidir fakat günümüzde bir çok insan iş yoğunluğundan ötürü hastanede check up yaptıracak vakit ayıramamaktadır. Sizlerde kendinize vakit ayıramıyorsanız bizi arayın siz evinizde istirhat ederken biz tüm tetkitlerinizi gerçekleştirelim ve sağlığınızdan emin olun.

Glutatyon Takviyesi Hizmeti

Glutatyon vücudumuzdaki en önemli antioksidan maddelerden biridir, bizleri hastalıklara karşı korumanın yanısıra cildimizi gençleştirir, sigaranın zararlı etkilerini vücuttan siler hatta kansere karşı bile koruyucu bi kalkan görevi görür. Sizlerde evinizin konforunda glutatyon tedavisigörmek isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Evde Hasta Bakımı Hizmeti

Evinizde yaşlı veya bakıma ihtiyacı olan bir hastanız var ve siz güvenilir bi bakıcı mı arıyorsunuz? Hemşire Kapında sizlere güvenilirlik garantisi veriyor ve ister hemşire isterseniz tekniker statüsünde bakıcı hizmeti veriyor.

PRP Tedavisi

PRP Tedavisi günümüzde cilt bakımı ve güzellik maksatlı kullanılıyor olsada asıl etkisi hücre yenilenmesini sağlayarak bir çok hastalık tedavisinde kullanılmasıdır. İster tedavi maksatlı isterseniz güzellik uygulaması olarak PRP tedavisini evinizin konforunda gerçekleştiriyoruz.

Ambulans Kiralama Hizmeti

Transferi gereken hastanız için veya organizasyonlarınız için ambulansa mı ihtiyacınız var? Hemşire Kapında ile iletişime geçmeniz yeterli.